FAQ

nAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Producent hal namiotowych

Grzymała

Namioty w halach pokryte są plandeką PCV, blachą trapezową lub płytą warstwową. Oferowane przez nas hale namiotowe są zgodne z normami budowlanymi, wykonane według szczegółowo opracowanej dokumentacji technicznej. System konstrukcyjny hal pozwala na szybki montaż i demontaż namiotu. Postawiliśmy na rzetelność oraz wysoką jakość oferowanych produktów.

FAQ

czy możemy Ci jakoś pomóc?

Ile czasu trwa budowa hali?

Budowa hali trwa zazwyczaj od 1 dnia do 4 dni, w zależności od wielkości hali i rodzaju podłoża.

Jaki jest koszt?

Hale są wyceniane indywidualnie i ich produkcja jest realizowana tylko i wyłącznie na zamówienie każdego klienta. 

Jaki rodzaj poszycia hali zapewnia najlepszą termoizolację?

Najlepszy efekt daje plandeka PCV zamieszczona na dachu. Jest to zarazem msurowiec, który nie tylko gwarantuje ochronę przed deszczem, śniegiem i innymi warunkami atmosferycznymi, ale również jego trwałość jest na wiele lat.

Czy halę można postawić na dowolnym rodzaju podłoża?

Najlepiej by był aby podłoże było wcześniej utwardzone oraz wypoziomowane, aby hala nie stała krzywo i nie pozostały jakieś nierówności, oraz by nie wlatywało do niej nic z zewnątrz i by stała stabilnie. To zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Z jakich materiałów są tworzone hale?

Jest to solidna konstrukcja stalowa, również ocynkowana, co zapewnia długą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, aby korzystać z nich przez 365 dni w roku.

Czy trzeba mieć pozwolenie na budowę hali?

Zazwyczaj takie pozwolenie jest wymagane, jednak jest to zależny od danego urzędu i lokalizacji oraz przeznaczenia hali.

Skontaktuj się z nami

zadzwoń bądź napisz