Hale stalowe

Producent hal stalowych - Łomża, Warszawa, okolice.
Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie w zakresie realizacji obiektów przemysłowych o różnym przeznaczeniu.

Producent hal stalowych - Łomża, Warszawa, cała Polska

Hale stalowe Grzymała

Jako doświadczony producent hal stalowych zapraszamy do zapoznania się z ofertą proponowaną przez naszą firmę Hale Grzymała. 

Oferowane przez nas hale stalowe spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa i są produkowane z użyciem nowoczesnych technologii budowalnych. Specjaliści zatrudnieni przy budowie hal stalowych dbają o każdy detal, precyzyjne wykończenie, a przede wszystkim o zadowolenie i satysfakcję Klienta.

Stosowane przez naszą firmę materiały do budowy hal stalowych są wysokiej jakości i gwarantują trwałość, wytrzymałość na warunki atmosferyczne, a zarazem są bezpieczne, lekkie i łatwe w montażu oraz demontażu. 

Hale stalowe od producenta - zalety

Dlaczego warto inwestować w hale stalowe prosto od producenta?

Podczas projektowania hal stalowych istnieje ryzyko, że w „międzyczasie” wyjdzie nieoczekiwany szczegół, który będzie na tyle istotny, że zakłóci cały proces budowy hali stalowej. Powierzenie tego zadania – począwszy od projektu, a na wykończeniu i postawieniu hali stalowej kończąc – specjalistom i fachowcom rozwiąże ten problem. Każdy szanujący się producent hal stalowych, namiotowych lub magazynowych dba o dobry wizerunek swojej firmy, co wiąże się z terminowym wywiązywaniem się z powierzonych zadań i zawartych umów.

Jeżeli jesteś zainteresowany budową hali stalowej, zacznij od projektu. Chcesz go wykonać sam? Nie ma problemu! Skorzystaj z naszego bezpłatnego programu do projektowania hali przemysłowej (stalowej). Będziesz miał pytania podczas projektowania? Nasi specjaliści bardzo chętnie pomogą, doradzą lub wykonają projekt za Ciebie zgodnie z podanymi wytycznymi. 

Firma Grzymała jako wieloletni producent hal stalowych zna potrzeby Klientów, spełnia ich oczekiwania na najwyższym poziomie. Dzięki temu wielu zadowolonych Klientów skorzystało z usług firmy na budowę hali stalowej w Łomży, Warszawie, ale również świadczymy usługi dla Klientów w całej Polsce. 

Budowa hal stalowych

Hale stalowe-łomża,Warszawa,Cała polska - charakterystyka

Hale stalowe (przemysłowe o konstrukcji stalowej) są niewątpliwie bardzo pożądane oraz pomagają rozwinąć zaplecze w firmach przemysłowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkiego powiększenia miejsca. 

Wykonywane przez nas hale przemysłowe (hale stalowe) z konstrukcji stalowych są doskonałą alternatywą dla budynków murowanych. Inne zalety hal stalowych, to między innymi:

  • Budowa hal stalowych i ich rozwiązania umożliwiają uzyskanie dowolnego układu przestrzennego, dopasowanego do potrzeb Klienta.
  • Hale stalowe mogą mieć jednospadowe lub dwuspadowe pochylenie dachu (4º, 8º, 16º, 22º).
  • Szerokość hali może wynosić do 30 metrów.
  • Główne ramy stalowych hal przemysłowych wykonane są z dwuteownika IPE, IPN jak i również wykonujemy z kratownicy.

Budowa hal stalowych - etapy pracy

Jak się przygotować do budowy hali stalowej?

Z firmą Hale Grzymała proces przygotowania miejsca pod budowę hali stalowej jest naprawdę bardzo łatwy i prosty. Nasi inżynierowie pomogą sprawdzić plac, na którym zamierzasz postawić swoją halę stalową i ocenią jego jakość. Należy pamiętać, że wybór i przygotowanie miejsca pod budowę hal stalowych jest bardzo ważne i właściwie ma wpływ na dalszy etap pracy.

Fundamenty

Kolejnym etapem po przygotowaniu miejsca pod halę stalową jest sprawdzenie fundamentów pod budowę hali stalowej. Jeżeli przygotowanie przebiegło zgodnie z planem i odpowiada wymiarom – można przejść do stawiania konstrukcji głównej. 

Konstrukcja hali stalowej

Etap stawiania konstrukcji głównej hali stalowej jest najważniejszy pod względem wyglądu całej hali stalowej. Konstrukcja hali stalowej musi zostać idealnie wypionizowana aby całokształt hali był bezpieczny w użytkowaniu. Na tym etapie budowy hali stalowej należy zaufać ekspertom i fachowcom, którzy pracują z zastosowaniem wszelkich procedur BHP. 

Typy hali stalowej

W zależności od potrzeb i wymagań Klienta oferujemy hale nieizolowane, które mają swoje zastosowanie głównie w rolnictwie. Montuje się blachy stalowe profilowane najpierw na dachu, a następnie na ścianach. Budowa hali stalowej izolowanej wymaga więcej nakładu pracy, ponieważ przed montażem blach zewnętrznych należy wykonać warstwę izolacyjną. 

Zakończenie budowy

Końcowym etapem budowy hali stalowej jest montaż okien, bramy oraz drzwi i naświetleń. Następnie wykonuje się obróbki blacharskie. 

Odbiór końcowy hali stalowej 

Odbiór końcowy postawionej hali stalowej wykonuje kierownik budowy najczęściej wraz z Klientem, jeżeli Klient ma takie życzenie. Jeżeli budowa hali stalowej przebiegła pomyślnie, Klient nie wniósł zastrzeżeń, można przystąpić do montażu instalacji sanitarnej i elektrycznej. 

Poniżej opisujemy elementy konstrukcji hali stalowej oraz przykładowe hale stalowe, które wykonaliśmy dla naszych Klientów na przestrzeni ostatnich lat.

Hale stalowe - Łomża, Warszawa / producent hal stalowych Grzymała

Pokrycie ścian bocznych i dachu hali stalowej

Firma Hale Grzymała oferuje hale stalowe o następującej charakterystyce:

  • Pokrycie hal stalowych – blacha trapezowa T-8, T-14, T-18, T-35. Najczęściej stosowanym trapezem jest T-18.
  • Grubość blachy 0,05-0,07 mm – ocynkowana, pokryta kolorem do wyboru.
  • Płyta warstwowa PUR (piana) – może być stosowana w układzie pionowym jak i poziomym do różnych konstrukcji.

Jak wygląda konstrukcja hali stalowej?

Konstrukcje stalowe są najczęściej zabezpieczone antykorozyjnie poprzez:

  • malowanie farbą epoksydowo-poliuretanową o grubości powłoki 120 um,
  • alternatywnym zabezpieczeniem antykorozyjnym jest cynkowanie ogniowe metodą zanurzenia według normy DIN EN ISO 1461.

Konstrukcja główna hali stalowej jest najważniejszym czynnikiem decydującym o jej bezpieczeństwie w użytkowaniu i wyglądzie, dlatego też musi zostać idealnie zbudowana oraz spionizowana. Po postawieniu konstrukcji głównej, za pomocą specjalnych klipsów montuje się do niej tak zwaną konstrukcję drugorzędową. 

Drogi Kliencie!

Każde powierzone nam zamówienie rozpatrujemy indywidualnie. Dlatego też, jest ono oddzielnie wyceniane na podstawie czasu wykonania oraz ilości zużytego materiału.

W razie pytań i wątpliwości dotyczących wykonywania hal stalowych lub innych hal dostępnych w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z nami.

Pamiętaj, że możesz skorzystać również z bezpłatnego planera hal dostępnym tutaj. 

Hale stalowe konstrukcja - Łomża, Warszawa

Hale stalowe Łomża, Warszawa, inne miasta

Budowa hal stalowych

Jako renomowany producent hal stalowych, nasza firma, miała okazję wykonać już setki realizacji hal stalowych oraz hal namiotowych, wśród nich wiele zlokalizowanych na terenie takich miast jak Łomża, Warszawa czy Białystok. Poniżej możecie Państwo zapoznać się z naszymi realizacjami i zobaczyć zdjęcia gotowych hal stalowych. 

Hale stalowe projektujemy wg indywidualnych potrzeb inwestora.

Nie tylko hale stalowe - pozostałe oferty firmy Hale Grzymała

Realizacje - hale stalowe Łomża, Warszawa, cała Polska

doświadczenie, którego szukasz

Skontaktuj się z nami

zadzwoń bądź napisz