Referencje

poznaj opinie klientów

Producent hal namiotowych

Grzymała

Namioty w halach pokryte są plandeką PCV, blachą trapezową lub płytą warstwową. Oferowane przez nas hale namiotowe są zgodne z normami budowlanymi, wykonane według szczegółowo opracowanej dokumentacji technicznej. System konstrukcyjny hal pozwala na szybki montaż i demontaż namiotu. Postawiliśmy na rzetelność oraz wysoką jakość oferowanych produktów.

Jak wypowiadają się inni?

referencje firmy

Jestem w stu procentach zadowolony z hali od firmy Grzymała. Wysoka jakość w niskiej cenie. Nie mogłem trafić lepiej.
Katarzyna Lemańska
Ceo
W halach przechowujemy produkty spożywcze. Dzięki świetnej robocie wykonanej przez firmę Grzymała nasz towar ma zapewnione odpowiednie warunki.
Iwona Małacz
Dyrektor
Hale Grzymała wyróżniają się na rynku. Fachowcy dbają o każdy szczegół. Bardzo miło wspominam współpracę z tą firmą.
Leon Kożmicki
kierownik produkcji
Kolega polecił mi firmę Grzymała. Okazało się, że warto było skorzystać z ich usług. Montaż przebiegł sprawnie. Już kilka lat hala służy mi jako magazyn i ani razu nie było z nią żadnego kłopotu.
Ryszard Firuz
właściciel firmy
Prowadzę gospodarstwo rolne i potrzebowałem garażu na maszyny. Wybór firmy Grzymała okazał się strzałem w dziesiątkę. Teraz cały sprzęt leży bezpiecznie w hali, a ja mogę spać spokojnie.
Stanisław Idziuk
rolnik
Hale Grzymała są pierwszorzędne - robione na wymiar, wykonane z wysokiej klasy materiałów, lekkie, ale solidne, odporne na deszcze, mrozy i upały. Czego chcieć więcej? Polecam serdecznie!
Izabela Czyż
fachowiec

Nasze realizacje

doświadczenie, którego szukasz

Skontaktuj się z nami

zadzwoń bądź napisz